S03E03: Algemeen docent en teamlid binnen Kunskapsskolan onderwijs: hoe zit dat?

Schoolpraat is een serie podcasts van de Kunskapsskolan Community Nederland. Waarin bestuurders, schoolleiders en docenten praten over gepersonaliseerd onderwijs en leerlingen optimaal voorbereiden op de snel veranderende wereld. Niet kijkend in een glazen bol maar met verhalen uit de dagelijkse praktijk. Want veranderen kan NU!

Wil je niets missen? Abonneer je dan gratis op onze podcast.

S03E03: Algemeen docent en teamlid binnen Kunskapsskolan onderwijs: hoe zit dat?

Binnen Kunskapsskolan onderwijs staan de docenten als team om elke leerling heen. En zij hebben daarbij meerdere rollen. In het vorige Schoolpraat-seizoen hebben we de rol van coach van nabij bekeken en de vraag beantwoord waarom het vakdocent zijn zo leuk is. In deze Schoolpraat belichten we twee andere rollen binnen Kunskapsskolan onderwijs: die van algemeen docent en teamlid binnen de school. Wat houden deze rollen in? Wat levert het leerlingen en docenten op? Met Koen Offermans, docent aan de Focus beroepsacademie in Barendrecht, Christa de Graauw, jarenlang leidend trainer en coach van docenten binnen Kunskapsskolan Nederland en Duco Adema, voorzitter van de Kunskapsskolan Community en bestuurder van de Amsterdamse Ceder Groep, waar het Veenlanden College uit Vinkeveen deel van uitmaakt.

Deel binnen je eigen netwerk: