S03E04: Goede feedback en feedforward richting leerlingen: hoe doe je dat als docent?

Schoolpraat is een serie podcasts van de Kunskapsskolan Community Nederland. Waarin bestuurders, schoolleiders en docenten praten over gepersonaliseerd onderwijs en leerlingen optimaal voorbereiden op de snel veranderende wereld. Niet kijkend in een glazen bol maar met verhalen uit de dagelijkse praktijk. Want veranderen kan NU!

Wil je niets missen? Abonneer je dan gratis op onze podcast.

S03E04: Goede feedback en feedforward richting leerlingen: hoe doe je dat als docent?

Coaching van leerlingen is een belangrijk element binnen het Kunskapsskolan onderwijs. Dit hangt sterk samen met vakdocenten die focussen op op het formatief beoordelen en het geven van goede feedback en feedforward aan leerlingen. Maar, wat wordt hier precies onder verstaan? En hoe doe je dat als docent? Deze Schoolpraat geeft op deze vragen een duidelijk antwoord. Uit de mond van docenten die dit al jaren elke dag weer doen: Kaysa Struiksma van het Dr. Nassau College Aa en Hunze en Madeleine Zwart van het Van Kinsbergen College in Elburg.

Deel binnen je eigen netwerk: