S02E03: Kunskapsskolan onderwijs: hoe organiseer je zoiets?

Schoolpraat is een serie podcasts van de Kunskapsskolan Community Nederland. Waarin bestuurders, schoolleiders en docenten praten over gepersonaliseerd onderwijs en leerlingen optimaal voorbereiden op de snel veranderende wereld. Niet kijkend in een glazen bol maar met verhalen uit de dagelijkse praktijk. Want veranderen kan NU!

Wil je niets missen? Abonneer je dan gratis op onze podcast.

In deze podcast:

Binnen Kunskapsskolan onderwijs bieden scholen hun leerlingen de mogelijkheid te variëren in niveau en tempo. Omdat elke leerling uniek is en op zijn of haar eigen manier leert. Maar: hoe organiseer je zoiets? Wat vergt het van docenten? En hoe creëer je toch een goed functionerend rooster?

In deze Schoolpraat komen de ervaringsdeskundigen aan het woord. Schoolleider Heidy van den Berg van het Van Kinsbergen college uit Elburg, Bram Paulissen, teamleider en docent van de 2College Ruiven Mavo in Berkel-Enschot en Duco Adema, bestuurder van de Ceder Groep waar onder meer het Veenlanden College uit Vinkeveen deel van uitmaakt.

Deel binnen je eigen netwerk: