KED Talk Podcast S01E14

A podcast series brought to you from Stockholm by Kunskapsskolan Education (KED). Reflecting and connecting educators of more than 100 schools that use the KED Program for personalized learning across Sweden, the UK, the Netherlands, India, USA and the Middle East. Working around the globe to personalize each student’s education according to their individual needs and abilities. Empowering the students to master the challenges of today and shape the world of tomorrow.

Click here to follow the KED Talk podcast show.

In deze aflevering:

S01E14: Kunskapsskolan Zweden: Het origineel en de toekomst in één! 

Kunskapsskolan-onderwijs is over de hele wereld te vinden. Met banden over de grenzen heen en contact tussen docenten en studenten. KED Talk wil voortbouwen op dat netwerk, door een aantal landenportretten te maken. In eerdere afleveringen reisden we naar India, Saoedi-Arabië en Nederland.

In deze KED Talk keren we terug naar waar het allemaal is begonnen: Zweden. We doen dit met Stina Jonsson, Kunskapsskolans directeur van het hoger secundair onderwijs en Marcus Brunberg, Kunskapsskolans hoofd van het opzetten van nieuwe scholen. Samen met Christian Wetell, directeur onderwijs bij Kunskapsskolan wereldwijd en co-host van alle KED Talk-afleveringen.

Luister de podcast hier via de afspeler onderaan of via jou eigen favoriete podcast platform (Apple podcast, Google podcast en Spotify) De Kunskapsskolan Community wil met haar podcasts en blogjes een zo groot mogelijk publiek bereiken, zowel binnen de scholen als daarbuiten. Voel je vrij om de link naar de blogs en podcast in je eigen organisatie en netwerk te delen.

Veel luisterplezier en hartelijke groet,

Namens de Kunskapsskolan Community,
Duco Adema
Voorzitter Kunskapsskolan Community Nederland
Tevens Bestuurder Cedergroep

Deel binnen je eigen netwerk: