KED Talk Podcast S01E10

A podcast series brought to you from Stockholm by Kunskapsskolan Education (KED). Reflecting and connecting educators of more than 100 schools that use the KED Program for personalized learning across Sweden, the UK, the Netherlands, India, USA and the Middle East. Working around the globe to personalize each student’s education according to their individual needs and abilities. Empowering the students to master the challenges of today and shape the world of tomorrow.

Click here to follow the KED Talk podcast show.

In this episode:

S01E10: Kunskapsskolan Saoedi-Arabië: alles over jonge mensen die ‘glokale’ burgers worden

Kunskapsskolan-onderwijs is over de hele wereld te vinden. Met banden over de grenzen heen en contact tussen docenten en studenten. KED Talk wil dat netwerk verder uitbouwen door een aantal landenportretten te maken.

Voor de zomervakantie hebben we Kunskapsskolan India onder de loep genomen. In deze aflevering verleggen we onze focus naar Kunskapsskolan Saudi-Arabië. Naar Nün Academy in Jeddah, om precies te zijn. Een school met meer dan 900 leerlingen die de school – door middel van tweetalig onderwijs – wil voorbereiden op het werken in een wereldwijde omgeving volgens de hoogste internationale normen.

Hoe werkt dat? Waarom zeggen ouders: ‘er is iets anders aan deze plek’. En waarom wordt benadrukt dat Nüns’ internationale onderwijs niet ten koste gaat van het erfgoed van de student. We praten over dit en nog veel meer met Nirmeen Alireza, Academy Director van Nün Academy. En natuurlijk met Christian Wetell, directeur onderwijs van Kunskapsskolan wereldwijd en co-host van alle afleveringen van KED Talk.

Deel binnen je eigen netwerk: